Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat. NOBL Praha Váš specialista na kancelářský nábytek nejen v Praze.
Poslední přidané
Stůl EWDL160
15 902 Kč 15 902 Kč
Seznam přání
Ke srovnání

Kancelářský nábytek od:

Kancelářský nábytek NOBL

Kancelářské židle

Kancelářská křesla

Kancelářská křesla

 

Luxusní dětský nábytek

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek onlineFirma NO+BL Kancelářský nábytek Praha je zavedená, ryze česká společnost, která vznikla již v roce 1990 jako projektové studio, zabývající se interiérovou tvorbou. V roce 1992 zakladatel a majitel firmy Ing. arch. Petr Novák vyprojektoval a zrealizoval výrobu nábytkového systému s názvem ŠÉF. Tato typová řada se stala základem úspěchu a pomohla NOBL Kancelářský nábytek Praha zařadit mezi pět nejvýznamnějších dodavatelů pro kancelářský nábytek v České republice. V současné době má NOBL Kancelářský nábytek centrálu v Praze 8 a několik poboček po celé ČR. Dále můžete naše zboží nakoupit u mnoha dealerů po celé ČR za shodné ceny. Pravidelně Vám též budeme přinášet mimořádné slevové akce na kancelářský nábytek NO+BL přímo v tomto eshopu.
 
Nyní kancelářský nábytek NO+BL E-Line s mimořádnou slevou 10 %. Nakupujte kvalitní kancelářský nábytek online přímo v našem eshopu, zboží si pak můžete vyzvednout na naší prodejně v Praze nebo Vám jej přivezeme!
 

Kancelářské židle NOBLE-shop kancelářský nábytek NO+BL Praha Vás vítá na svých stránkách. Zabýváme se kancelářským nábytkem, kancelářskými židlemi, křesly a jednacími židlemi i kancelářskými doplňky. Vyrábíme vlastní kvalitní kancelářský nábytek již 25 let. Za toto několikaleté období máme mnoho zkušeností, proto jsme velice rádi, že Vám můžeme nabídnout český kancelářský nábytek té nejvyšší kvality s maximálním komfortem pro Vás, Vaší kancelář či Vaší pracovnu. V našem internetovém obchodě naleznete sortiment E-line vždy se slevou oproti naší kamenné prodejně nábytku.

Pozor! Pokud na našich stránkách www.nobl.cz naleznete nějaký sortiment nábytku, o který byste měli zájem a v nabídce eshopu s kancelářským nábytkem NO+BL ho zatím nemáme, neváhejte nás kontaktovat a připravíme Vám individuální slevu!

Kancelářský nábytek E-lineNejprodávanější a cenově nejdostupnější řada kancelářského nábytku E-line je ergonomický kancelářský nábytek, vyvinutý firmou NO+BL vycházející z variabilního stavebnicového systému kancelářských stolů a skříní. Stoly jsou nabízeny ve více barevných provedeních (více dekorů dřeva). Základ tvoří pár kovových nohou typ „E“ spojených krycí deskou (DKT). Pokročilejší varianty využívají páteřový systém nosníků, na které jsou připevněny podnože typů „S“ (oblá spodní základna), „H“ (hranatá základna) a „Y“ (prohnuté kónické trubky) spojené kovovým kabelovým kanálem (S 4). Všechny páteřové podnože mají kryté vedení kabelových rozvodů. Stolové desky umožňují sestavení všech potřebných variant pracovišť od jednotlivého referenta až po hnízda pro velkoprostorové kanceláře. Pro jednací místnosti nabízí řada kancelářského nábytku E-line variabilní systém stolů na podnoží S 2, kde je stolová deska připevněna pomocí matic s plastovým úchytem.

Nejprodávanější
Calypso
3 491 Kč 3 451 Kč
Seznam přání
Ke srovnání
Calypso XL SP4
4 066 Kč
Seznam přání
Ke srovnání
Calypso Grand SP1
4 341 Kč
Seznam přání
Ke srovnání
Calypso Grand BP
3 857 Kč
Seznam přání
Ke srovnání
Triton black
1 494 Kč
Seznam přání
Ke srovnání
Akční nabídka
Calypso
3 491 Kč 3 451 Kč
Seznam přání
Ke srovnání
Raya 23 SL P45PU
7 066 Kč 4 240 Kč
Seznam přání
Ke srovnání
Stůl EWDL120
15 103 Kč 12 838 Kč
Seznam přání
Ke srovnání
Stůl EWDL140
15 700 Kč 13 345 Kč
Seznam přání
Ke srovnání
Stůl EWDL160
15 902 Kč 15 902 Kč
Seznam přání
Ke srovnání